Rolety wewnętrzne

W naszej ofercie znajdują się rolety wewnętrzne firmy TAPPARELLA.Nowoczesne i eleganckie rolety, plisy czy żaluzje. Produkty wykonane w najnowszych technologiach. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, profesjonalny montaż i kompleksową pomoc w doborze poszczególnych modeli. Efektowny design, atrakcyjna cena i pełna funkcjonalność to największe atuty elementów dostępnych w naszym asortymencie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.Z dumą przedstawiamy absolutną nowość na rynku: kolor WINCHESTER w gamie rolet materiałowych VEGAS. Przedstawiony model Vegas Classic wykonany jest w kolorzeWinchester, który uzupełnia naszą istniejącą gamę oklein: złoty dąb, dąb bagienny, mahoń, orzech i sosna. Winchester jest odcieniem nieco zbliżony do Złotego dębu, natomiast bardzo wyraźnie widoczne są słoje drewna, dzięki czemu produkt wygląda jeszcze bardziej naturalnie. W tym momencie jest to jedyna seria rolet materiałowych na naszym rynku, oferująca tą właśnie okleinę.Doskonałość w każdym calu - tak można określić wygląd i funkcjonalność rolet Vegas. Ich elegancka, harmonijna postać jest efektem wielomiesięcznej pracy naszych projektantów i konstruktorów. Łagodne krawędzie, zaokrąglone osłonki boczne, piękny przebieg krzywizny kasety - to wszystko dodaje modelom Vegas finezji i sprawia, że bez wątpienia są one najbardziej dopracowanymi produktami na naszym rynku.W gamie naszych produktów znajdą Państwo zarówno rolety w stylu klasycznym - Vegas Classic, pasujące do każdego wnętrza, jak również modele z fantazyjnym zakończeniem, Vegas Klaudia, które będą harmonizowały z Państwa nieszablonowymi wnętrzami.
 

Nasze produkty zawierają mechanizm VEGAS, niezawodny napęd mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej umożliwiający łatwy montaż/demontaż oraz ewentualną kontrolę techniczną rolety. Modele VEGAS wyposażone zostały także w mechanizm samohamujący, pozwalający na zatrzymanie tkaniny w dowolnej wysokości przesłanianej powierzchni, bez konieczności zaczepiania łańcuszka o jakiekolwiek mocowanie.
Dolna belka obciążająca tkaninę rolety może zostać wyposażona w ozdobną falbankę, uszczelkę lub szczotkę zapobiegającą przedostawaniu się kurzu.

Materiały, które mogą zostać użyte do przyozdobienia okien, to nie tylko przebogata gama kolorystyczna ale również funkcjonalność. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno tkaniny nadające tylko akcent kolorystyczny wnętrzom jak i te o zdecydowanym kolorze, które będą zwracały uwagę na wystrój okna. Polecamy również warianty tkanin przepuszczających światło słoneczne, jak i odbijające je całkowicie lub modele zaciemniające wnętrze niczym rolety zewnętrzne.

Rolety Vegas dostępne są w następującej gamie kolorystycznej: biel, brąz, sosna, złoty dąb, mahoń, dąb rustykalny oraz orzech. Nowością jest okleina WINCHESTER.


Więcej informacji na stronie: http://tapparella.pl/.