Pawlik


IDEAL 4000 Coex

  System Ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. 
Mocna konstrukcja profili o szerokości 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach to gwarancja ponadczasowej elegancji 

IDEAL 4000 Round Line

  System Ideal 4000 Round Line, wyróżnia się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Okna z tych profili posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownic- twa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji starych budynków.

W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szcze- gólnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnie przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

 
IDEAL 4000 Round Line 85mm


System IDEAL 4000 85 mm łączy w sobie oryginalność formy ze skutecznością rozwiązań. Absolutnie doskonałe parametry techniczne i futyrystyczna forma. To połączenie najpopularniejszych rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym z sześciokomorową budową ram o głębokości zabudowy 85 mm, pozwalające na uzyskanie lepszej izolacyjności termicznej okien. Nowoczesna stylistyka z delikatnymi skosami i zaokrągleniami nadaje oknom modny i harmonijny wygląd.Więcej informacji na stronie: http://www.pawlikokna.pl/oferta/